Gizlilik Şartları

Biomedikal Bitkisel Aromalı Doğal Sağlık Kozmetik Ürünleri.

Gizlilik Şartları

“Kişisel bilgi” ifadesi ile, sizinle ve/veya temsil ettiğiniz üçüncü şahıslarla (bu site hizmetlerini kullanırken ailenizle ilgili bilgi veriyorsanız örneğin aile fertleriniz) ilgili bilgiler kastedilmektedir. Bu siteyi ziyaret ettiğinizde ve size hizmet verdiğimiz sırada size ait kişisel bilgileri aşağıdaki şekillerde elde edebiliriz:

(i) kişisel profilinizle ilgili bilgileri verirken veya sitedeki herhangi bir bizimle temas kurun özelliğini kullanırken (örneğin adınız, soyadınız, e-posta adresiniz ve yazışma adresinizi verirken) doğrudan doğruya bilgi vermeniz istendiğinde veya,

(ii) sizin onayınızla, örneğin finans kuruluşları, şirketler ve diğer bireylerden aldığımız bilgiler, veya

(iii) dolaylı olarak, örneğin ‘cookie' kullanmak suretiyle (aşağıda tarif edildiği şekilde) veya siteyi özel tercihlerinize uygun hale getirirken kullanılan yazılımı kişiselleştirirken veya sitenin belirli sayfalarını kullanmanızı izlerken (örneğin IP adresiniz) veya siteyi kullanmanızı izlememizi mümkün kılan diğer teknik yöntemlerle ya da bize sizinle ilgili bilgi sağlayan üçüncü şahıslardan bilgi almak suretiyle.

Bu tür kişisel bilgileri sadece ve sadece bu Gizlilik Beyanına uygun bir şekilde toplayıp, saklayacak, işleme tabi tutacak, kullanacak, iletecek ve/veya açıklayacağız.

Eğer aracı olarak veya başka bir suretle üçüncü şahıslar adına hareket ediyorsanız, veya bize üçüncü şahıslarla ilgili (örneğin bir aile ferdiniz) bilgi veriyorsanız, bu durum, söz konusu üçüncü şahsın yetkili temsilcisi veya aracısı olma yükümlülüğünü üstlendiğiniz ve söz konusu üçüncü şahıstan bizim onlara ait bilgiyi toplamamız, işleme tabi tutmamız, kullanmamız ve açıklamamız için gerekli tüm izinleri aldığınız anlamına gelir. Üçüncü şahsa ait bilgileri sizden elde ettiğimiz için, üçüncü şahsa bu Gizlilik Beyanında yer alan bütün hususları aktarmak, tercihen söz konusu üçüncü şahsa bu beyanın bir kopyasını temin etmek veya bu şahısları İnternet sitesine yönlendirmek sizin sorumluluğunuzdur.

Bu sitede genel olarak Türk Ceza Kanunu’nun 135. maddesinin 2. fıkrasında sayılan türden hassas bilgileri toplamayı amaçlamamaktayız. Tarafımızca istekte bulunulmadan vermiş olduğunuz hassas bilgilerle bu bilgileri, aşağıdaki amaçlar çerçevesinde ve ilgili yasa hükümlerine uygun olarak kullanmamıza izin vermiş oluyorsunuz.

 

Daha fazla bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit